ההרשמה לכיתות ז' ויוד נפתחה!

תכנית מצויינות

מטרת ההוראה בסביבה בה יש שפע של מידע זמין הוא להקנות לתלמידים  כלים שימושיים ללמידה אשר תכין אותם להתמודדות עם שוק העבודה המתחדש.

למידה חוץ כיתתית מזמנת לתלמידים הזדמנויות בעלות ערך מוסף להתנסויותיהם בכיתה, תורמת לפיתוח הידע והמיומנויות ועל כן כדאי ורצוי לשלבה  כחלק מובנה בתכנית ההוראה של מקצועות בית הספר.

תכנית "מצוינות במדעים" שמה לה למטרה להעלות את שיעור התלמידים המסיימים 12 שנות לימוד עם בגרות מדעית איכותית, הכוללת מתמטיקה ברמת 4-5 יח"ל וכן מקצוע מדעי מוגבר אחד לפחות וכן לחשוף את התלמידים לתכניות חוץ בית ספריות בשיתוף עם מוסדות אקדמיים- כגון: טכניון, אוניברסיטאות, מכון וייצמן, מכללת תל חי, חשיפה לתעשייה- אינטל, י.ב.מ. גוגל ועוד.  בנוסף במסגרת התכנית משתתפים תלמידי בית הספר בתחרויות מדע, מיזמים מדעיים והאקתונים, בביקורים חווייתיים בחברות ההייטק ומפעלי התעשייה, השתתפות בסדנאות מקצועיות ובמחנות קיץ טכנולוגיים, בהם מתנסים התלמידים בפעילות מדעיות שונות.

במסגרת התכנית נהנים התלמידים מתגבורים ותמיכה לימודית בקבוצות קטנות במקצועות המדעיים, ימי תגבור מרוכזים ומרתונים לפני מבחנים ובגרויות.

התכנית מיועדת לתלמידי חט"ב בעלי פוטנציאל להשלמת בגרות מדעית, וכן לתלמידי החטיבה עליונה אשר לומדים מתמטיקה ברמת 4-5 יח"ל/ מקצוע מדעי ברמת 5 יח"ל.

במסגרת תכנית מצויינות ומובילות למדע ולתעשייה,
ישתתפו תלמידי כיתות ט-יב בסדרה של הרצאות מפי מומחים בחברת גוגל.

ההרצאות מיועדות לשני קהלי יעד:
א. תלמידות ותלמידים ללא רקע במדעי המחשב – המטרה היא חשיפה לתחום מדעי המחשב ועוד תחומים בהייטק על ידי שיחות ופאנלים עם מומחים ומומחיות בתחומם מ Google ועוד.
ב. תלמידות ותלמידי מגמה – שאתם מעוניינים להעשיר בהרצאות על מגוון נושאים (טכנולוגים ועוד) ומפגשים עם מהנדסים, מהנדסות ועוד מומחים.ות מ Google ועוד.

בלוג מצויינות

שתפו עכשיו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות